Mīļie klienti !

21.03.2022.

No 21.marta atsāku pieņemt un izgatavot jaunus lampu un abažūru pasūtījumus. Pieejamas arī gatavās lampas.❗️! Atrodamies tagad Mārupē !❗️ Iepriekš vienojoties, pasūtījumus būs iespējams gan nodot, gan saņemt arī Rīgas centrā.
Saziņai var izmantot: Tālr. 266 00 662
WhatsApp 266 00 662
e-pasts: koshaslampas@gmail.com
FB Messenger Košas lampas
Adrese: Mārupe, Kurmales 57-2, lūgums saskaņot apmeklējuma laiku iepriekš.
Izbraucu uz objektiem un sadarbojos ar dizaineriem.


Klientiem gatavotās lampas, audumus un idejas oriģinālām lampām var atrast www.koshaslampas.lv


Vairāk kā 5 gadu pieredze Latvijā.

Būsiet laipni gaidīti !

 Rudens jaunumi lampu studijā Stabu ielā 44, Rīgā

21.09.2021.

https://www.facebook.com/koshaslampas/videos/1048132935954221

     Košas lampas iesāk rudeni jaunās studijas telpās un ar plašāku auduma lampu kolekciju - nāc, apskaties un iedvesmojies jaunām interjera pārvērtībām!

14.10.2020.

      Esam gandarīti paziņot, ka šā gada rudenī lampu studija Košas lampas spērusi ambiciozu attīstības soli savā radošās darbības laikā. Oktobris ir mums īpašs mēnesis, jo tieši pirms 4 gadiem dzima ideja un tika dibināts Košas Lampas uzņēmums. 

      "Pārmaiņu laiks globālajā ekonomikā un cilvēku ikdienā, kādu piedzīvojam pēdējā pusgada laikā, neatturēja no intuitīvās sajūtas īstenot vīziju - attīstīties, paplašināties, parādīt mūsu jau uzticamajiem un topošajiem klientiem galda lampu, stāvlampu un griestu lampu auduma abažūru daudzveidību. Audumi no klasiskiem līdz pat krāsainiem toņiem un iespēja variēt ar konstrukciju izmēriem un formām, spēj uzburt katram lampas abažūram unikālu, orģinālu ietērpu. Tieši tāpēc bija nepieciešams vērt durvis jaunajam Košas lampas salonam - pārcelties no Kr.Barona ielas 93 omulīgajām, taču krietni par šauru kļuvušajām telpām uz trīs reizes plašāku salonu tepat Rīgas centrā - Stabu ielā 44 (starp Kr.Barona un A.Čaka ielām), lai izvērstāk izkārtotu un izceltu dienasgaismā iespējamos abažūru veidus. Klienti mūsu jaunajā studijā tagad var apskatīt ievērojami plašāku mūsu darināto lampu kolekciju paraugus - iedvesmoties no tiem, lai piepildītu iecerētās lampu idejas atbilstoši sava mājokļa dizainam un krāsu variācijām vai arī iegādāties jau mūsu gatavos lampu modeļus! Priecājamies no sirds, kad redzam mirdzam mūsu klientu acis, ieraugot mūsu darinātās un arī rekonstruētās lampas. Tieši uz to tiecamies arī turpmāk - uz radošiem, krāsainiem un kvalitatīviem klientu pasūtījumu risinājumiem, kas ik dienas iepriecinās un vairos visu to līdzcilvēku dzīvesprieku, kuri tās redzēs un ieslēgs dažādās telpās - virtuvēs, viesistabās, guļamistabās, darba istabās, biroju un lielāku vai mazāku uzņēmumu telpu izgaismošanai," tā par jaunajām pārmaiņām uzņēmuma attīstībā stāsta lampu studijas Košas lampas dibinātāja un meistare Inese Freiberga.

      Gaidīsim jūs mūsu jaunajā lampu studijā - Rīgā, Stabu ielā 44, kur kopīgi apspriedīsim un īstenosim jūsu sapņu lampu idejas! 


Jauni vaibsti bistro "HARTVIK DELIKATESES" interjerā 

16.04.2020.

    Sabiedriskās vietas interjers noteikti prasa ļoti pārdomātas nianses apgaismojuma izvēlē. Priecājamies kopā ar HARTVIK  DELIKATESES saimniekiem par lieliski izdevušos sadarbību. Kafija, gardās smalkmaizītes un citi gardumi nu garšos noteikti vēl labāk ! 

Visaizraujošākais 2019.gada veikums

28.12.2019.

🌲🌲Kad Ziemassvētki aizvadīti un līdz Jaunajam gadam vien atlicis pāris dienas ,🎉, ir laiks atskatīties uz aizejošā gada lielākajiem izaicinājumiem.
Un to bijis gana daudz - interesantu un jaunu lampu veidā.
😍 Visaizraujošākais darbiņš bija šis - kaskādes lampa privātmājas trepju ailē ar 10 abažūriem.

 Šo lampu var izkārtot arī kā istabas lampu 1 vai 2 līmeņos un dažādu abažūru skaitu un lielumu.

🏡 Saimnieki steidz vēstīt, ka viesi paspējuši jau apbrīnot to...
 Paldies par uzticēšanos visiem lieliskajiem KOŠAS LAMPAS klientiem! 💛💚💙

Māja pošas pavasarim ....ar jaunām lampām!

   17.03.2019.

    🌱🐦🌷    Ir jauki pavasari sagaidīt ar jaunām, košām lampām! 

🏡   Privātmāja Jelgavā ar augstiem un ieslīpiem griestiem, kur darināta tagad tik modernā "zirnekļtipa" griestu lampa ar deviņiem 3 krāsu abažūriem no linu auduma. Piemeklējām arī atbilstošas sienas lampas, kurām darināti pieskaņoti abažūriņi. 📐

                        Un māja kļuva vēl skaistāka un mājīgāka !

No lampu ieceres līdz izpildījumam - tikai viens solis!

01.01.2019.

🎉 Šis superjaudīgais, košais un visādi citādi jaukais gads noslēdzas ar vēl vienu skaistām lampām aprīkotu dzīvokli.🎁🎄

Dizainera iecerētais redzējums un kopīgi ar klientu izvēlētie audumi no ALAN DEKO visām lampām dzīvoklī veido vienoti ieturētu stilu.

Milzīgs gandarījums, kad saimnieks novērtē : "Tās izskatās izcili !:)" 

💭 No lampu ieceres līdz izpildījumam - tikai viens solis kopā ar #KOŠASLAMPAS !📐

 Novēlu piepildīt visiem savas ieceres un sapņus arī Jaunajā 2019.gadā ! 

Viens dzīvoklis - daudz skaistas lampas.

05.11.2018.

Jaunākie darinājumi plašam dzīvoklim Jelgavā, kur kopā ar saimniekiem izvēlējāmies vienas faktūras saskaņotu krāsu audumus. 
Daudz lampu - daudz dažādu formu! 

💚 Prieks par 👍 izdevušos rezultātu! 💚

Ielūkojies - šeit mājo arī KOŠAS LAMPAS !

28.09.2018.

Par mūsu kvartālu raksta Dienas Bizness, 28.09.2018. ( skat.no bildes Nr.34)

http://www.db.lv/galerija/479423


Saulainās lampas pierīgas ģimenes restorānā "IRBĒNI"

24.07.2018.

Dzeltenais ir saules, prieka un laimes simbols. Pirmās emocijas, sastopoties ar dzelteno, ir prieks un labsajūta. Ne velti psihologi iesaka šo krāsu izvēlēties, ja nepieciešams uzmundrinošs interjers. Viņi uzskata, ka dzeltenie toņi telpās rada labāku garastāvokli, optimismu, paaugstina darba spējas, komunikabilitāti, padara cilvēkus priecīgākus un aktīvākus, turklāt aktivizē gremošanu un endokrīno sistēmu.

Līdz šim saulainākais un abažūru skaita ziņā apjomīgākais lampu projekts pieRīgas ģimenes restorānā " IRBĒNI " Liepājas šos. sākumā nu priecē ikvienu apmeklētāju. Kombinētās lampas ar 11 un 7 cilindrveida kupoliem, un Bra tipa sienas lampas.

Apgaismojuma ideju realizācija privātmājās.

30.06.2018.

Viens no privātmāju projektiem dzīvē - ar KOŠAS LAMPAS darinājumiem. Apjomīgā "zirnekļveida" griestu lampa ar 7 dažādu krāsu un atšķirīgu lielumu abažūriem lieliski aizpilda palielu telpu.

Paldies saimniecei par uzticēšanos un interesantajām apgaismojuma iecerēm.

Lampas darinātas KOŠAS LAMPAS studija Kr.Barona ielā 93, Rīgā.

Pavasara sagaidīšanas atlaides no 8.-16. martam.

08.03.2018

No 8.marta veselu nedēļu visām gatavajām koka stāvlampām -20 eur no cenas nost !!! 
Pērc lampas par 100 līdz 120 eur KOŠAS LAMPAS studijā Kr.Barona 93 šodien vai iegriezies tuvākajā nedēļā un parādi šo ziņu!

Jauns gads nāk ar jauniem lampu modeļiem - interesanta dizaina stāvlampa ar kustīgu abažūra daļu.

17.01.2018

Interesanta dizaina stāvlampa ar kustīgu abažūra daļu. Abažūram iespējams jebkurš audums un krāsa.
Lampa izmantojama arī kā galda lampa, noliekot to galdam blakus. 


Priedes koka stāvlampas gada tumšajiem vakariem

20.11.2017

Telpas gaišumam un mājīguma radīšanai piedāvājam skaistas grīdas lampas - 4 lampu modeļi ir pieejami 4 krāsās: gaiša koka, baltā, melnā un tumši brūnā ( Wenge).

Auduma abažūram ir iespējams izvēlēties gan formu ( apaļas formas vai konusveida), gan piemērotu audumu un krāsu. Līdz ar to - katra lampa ir oriģināla un to iespējams sakomplektēt pašam.

Košas lampas jaunā LAMPU STUDIJĀ Rīgas centrā

14.10.2017

Rīgas centrā nu ir par vienu gaišu vietu vairāk ! 

Tumšajiem vakariem noteikti piestāvēs visdažādākās lampas ar auduma abažūriem un tagad tās var pasūtīt vai iegādāties jaunajā Lampu studijā Kr.Barona ielā 93 (pretī Tallinas ielas tramvaju pieturai). Nāc aprunāties par lampām darbdienās no pl. 11 - 18 vai iepriekš piezvani pa tālr. 26600662 ...un labi audumu veikali arī ir tepat netālu ! Auto var novietot C zonas stāvvietā uz Artilērijas vai Kr. Barona ielām.

Ir laiks skaistām lampām !

Ar mūsu lampām radām mājīgumu viesu namā "Irbēni"

03.09.2017

Viesu prieku un labsajūtu noteikti var vairot ar mājīgām un gaišām telpām, ko lieliski papildina lampas ar auduma abažūriem. Ne tikai funkcionāli, bet arī vizuāli gaišs ir interjers, kurš veidots sadarbībā ar Viesu namu "IRBĒNI" un kas atrodas tepat blakus Rīgai - Babītes nov., Rīgas - Liepājas šosejas 1. km. Katrai viesu istabai izvēlējāmies atšķirīgus lampu krāsu toņus, pieskaņojot tos pārējiem interjera elementiem.

Jauni audumi greznām un skaistām lampām

17.08.2017

Lūk, mūsu jaunākais audumu piedāvājums Jūsu īpašajai un neatkārtojamajai lampai interjerā - gan griestu, gan galda lampai, gan stāvlampām.

Sienas apgaismojums dzīvokļa dizainā

12.07.2017

Šajā dizaineru iekārtotā dzīvoklī sienas apgaismojumu guļamistabai un gaitenim veidoja KOŠAS LAMPAS. Projekts tapis sadarbībā ar "INTRANTE design studio" dizaineri Lauru :http://www.intrante.com/par-mums/

Kombinētā lampa košai bērnistabai

29.05.2017

Kopā ar Olivera māmiņu Lindu radījām košu kombinēto lampu ar 7 abažūriem bērnu istabai, krāsas saskaņojot ar mēbeļu toņiem.

Lai mazulim jauka dzīvošana ! 

Viesistaba jaunā projekta namā

30.04.2017

Jaunākais realizētais projekts - dzīvokļa viesistaba ar KOŠAS LAMPAS gaismekļiem: 4 griestu lampas un stāvlampa. Izvēlējāmies 2 radniecīgas krāsas audumus gan lampām, gan aizkariem, kas jauki harmonizē ar mēbeļu pelēkajiem toņiem. Lampas ar dažādiem diametriem un augstumu veido mazliet draisku kopskatu, ko paspilgtina griestu vadi ar trosīti. 
Tāda var kļūt arī Tava istaba !


Pavasara jaunums - koka stāvlampas

Mums JAUNUMS - skaistas koka stāvlampas, kas izgatavotas no augstvērtīga priedes koka ar modernu furnitūru. Vienkāršas, elegantas un klasiskas - tās radīs siltas un mājīgas sajūtas jebkurā vietā. Pieejamās krāsas: gaiša koka, balta, melna un wenge(tumši brūna). Katrai lampai tiek individuāli izgatavots abažūrs, ņemot vērā Jūsu vajadzības - auduma veidu, krāsu, izmērus.

KOŠAS LAMPAS tagad arī Vecrīgā restorānā "FIREWOOD "

 Šodien, (14.02.2016) tik skaisti saulainajā un mīlestības pilnajā dienā Vecrīgā ir kļuvis par vienu jauku vietu vairāk. KOŠAS LAMPAS radītie gaismekļi nu greznos arī restorānu "FireWood" Tirgoņu ielā. Paldies par uzticēšanos !

Jaunākais izaicinājums - 7 abažūru griestu lampa

KOŠAS LAMPAS izaicina pelēko laiku aiz loga ! 

Jaunākā pasūtījuma griestu lampa ILZE ir jautra, koša un krāsaina un tā rotās kādu skaistu bērnistabu. Lampas kopējais augstums - 73 cm, platums - 60 cm, 7 abažūri


Pirkumu grozs